Forum Publiczne Gimnazjum w Cewicach Strona Główna Publiczne Gimnazjum w Cewicach

Obserwator

Dołączył: 02 Mar 2006
Posty: 14

Skąd: Siemirowice

PostWysłany: Nie 19:22, 09 Kwi 2006    Temat postu: TURNIEJ W ŁEBIE 7-09.04.2006 !

Piątek, Sobota, Niedziela - w tych dniach SPS LĘBORK (91) oraz KADECI rozegrał swoje mecze. Na początku spotkalismy się z Ostrołęką! Łatwo wygraliśmy 3:0 . Później o 17.00 nie było już tak łatwo ... Kadra województwa Łódzkiego można powiedziec że " rozgromiła " nas w I oraz II secie ... w III chcielismy powalczyc i zdobyc jak najwiecej pkt. jednak porażka do 12. Następnego dnia I mecz z PZU AZS OLSZTYN. W I Secie nieźle dostaliśmy ... do 15 . W drugim secie gralismy jak równy z równym Smile Świetny doping Kadetów SPS'u ... Do wyniku 22:22 wszystko sie układało ale jednak zły odbiór spowodował że 25:22 Sad A w III Secie była taka mobilizacja żę 16:14 wygraliśmy :> . Później zagraliśmy z Kadrą Wojewodztwa Pomorskiego 2 :> Wygrana 3:0 ! Przegrywaliśmy 12:18 ale szybko staneliśmy na nogi i wygraliśmy 30:28 ! II Set to już wyraźna nasza przewaga ! Do 13 chyba go wygraliśmy ... a w III secie zagraliśmy rezerwowym składem i przegralismy go ... Razz . Nastepny mecz miał zadecydować czy zdobędziemy brązowy medal ... niestety Przegraliśmy z Kadrą Wojewodztwa Pomorskiego 2:1 Neutral I Set idealnie zagrany 25:14 a w II To chyba było więcej kłutni na boisku niż grania ... i to przełożyło sie na wynik 25:10 Sad W III secie ... załamka 15:5 przegralismy i juz moglismy pożegnać sie z brązowym medalem Sad Kadeci zagrali bardzo dobrze ! Very Happy Wygrali wszystkie mecze ( a było cięzko 2:0 w plecy w meczu z OPOLEM kontuzja Bobiego) Ale daliscie rade ! Super , super mecz ! A w meczu z JANTAREM to nawet żołta kartka padła .. tak szczeże mówiąc to myślałem ze ta piłka sie rozleci ! Ale nerwy nerwy ! A co do meczu z Opolem - Doping to był nie samowity ! każdy to przyzna !!